Cena za podnikatelský příběh 2014 míří do SOPO

Společnost Ernst & Young každoročně vyhlašuje prestižní soutěž ,,Podnikatele roku,,. Ani letos tomu nebylo jinak. Kromě hlavního vítěze, vyhlašuje Ernst & Young také kategorie cenu poroty, cenu čtenářů MDF a iDNES za podnikatelský příběh, cenu pro začínajícího podnikatele, cenu technologického podnikatele a společensky prospěšného podnikatele.

Vyhlášení výsledu podnikatel roku 2014, proběhlo 3. března, v paláci na Žofíně, pod moderátorskou taktovkou Marka Ebena. Podnikatelem roku se stal majitel společnosti Koh-i-noor, Vlastimil Bříza. Cenu za podnikatelský příběh si odnesl Vladimír Olmr, majitel a výkonný ředitel společnosti SOPO. Pro podnikatelský příběh Vladimíra Olmra hlasovalo 633 čtenářů, tedy třetina z celkového počtu hlasujících. 

Příběh úspěšného podnikatele, který začínal s opravami elektromotorů doma v garáži, a za 20 let se jeho firma vyšvihla mezi světovou špičku, oslovil čtenáře i odbornou veřejnost. Vladimír Olmr vede své výrobní podniky s citem pro rodinný podnik a na první místo staví své zaměstnance. Není tak divu, že rotory a statory z rukou zaměstnanců SOPO končí ve větrných elektrárnách a nářadí po celém světě. Společnost SOPO tak vyváží do světa to nejcennější, na co můžeme být po právu hrdí, poctivou českou práci v nejvyšší kvalitě.

Více o soutěži Podnikatel roku se dočtete na stránkách iDnes.cz

Naše historie

Ohlédněte se s námi zpět a připomeňte si důležité momenty v historii SKUPINY SOPO.

Čtěte dál

Vize a cíle

Strategie firmy v kostce. Seznamte se blíže s naší filozofií, způsobem myšlení a firemní kulturou.

Čtěte dál

Skupina SOPO

SOPO s.r.o. je členem skupiny SOPO, která je specialistou v oblasti navíjení.

Čtěte dál